ONLINE /// SLOVENSKO
+ 421 950 77 44 77
info@poistovna.com

VOĽNÉ POZÍCIE

CENTRÁLNY PORTÁL POISTENIA

Túžite po zmene zamestnania? Alebo skôr patríte k ľuďom, ktorí uprednostňujú prácu na vedľajší pracovný pomer? Možno tá správna voľba je hneď na dosah ruky.

Pošlite k nám svoj životopis na preventívnu prehliadku aj Vy!

Pozrieme sa aké možnosti sú v ňom ukryté a možno aj vy zistíte ako málo stačí aby ste sa rozhodli správne!

Najväčším bohatstvom našej spoločnosti sú ľudia, ktorí v u nás pracujú. Náš portál poskytuje svojim klientom erudovanú pomoc založenú na dôvere medzi klientom a spoločnosťou a na realizácii etických princípov vlastných nášmu povolaniu. Erudícia je preto kľúčovou kompetenciou našich potenciálnych zamestnancov. Rovnako dôležité sú však i osobnostné predispozície, spočívajúce v komunikatívnosti, flexibilite, precíznosti, odolnosti voči stresu, ochote neustále sa vzdelávať a  entuziazme ktorý je vlastný pre našu profesiu.

Naša spoločnosť sa snaží starostlivo vyberať svojich členov a prijímať do svojich radov ľudí, ktorí hľadajú priestor pre realizáciu získaných vedomostí, schopností i skúseností, ľudí, ktorí chcú neustále napredovať. Hľadáme skúsených profesionálov v oblasti finančného poradenstva, ktorý si zakladajú na solídnom prístupe a stabilnom partnerstve, kde sú dohody striktne dodržiavané so stabilnou garanciou.

Ak ste absolvent a ukončili ste stredoškolské štúdium, prípadne ešte študujete a hľadáte nové zamestnanie, alebo máte záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou napíšte nám. Možno aj vy budete pre nás tou správnou voľbou z radou nováčikov. Kontaktujeme všetkých uchádzačov bez rozdielu.

Ideálny kandidát má ukončené stredoškolské vzdelanie, je rozhľadeným a ambicióznym človekom.  Ak v sebe cítite potenciál posúvať sa vpred, byť prínosom, ale hlavne váženým členom, partnerom a odborníkom v našej spoločnosti,  vyplňte a odošlite nám váš životopis s popisom.

Klinite na kontaktnú lištu vpravo TU VLOŽTE DOKUMENT.

Alebo nám zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu: zamestnanie@poistovna.com

 

Obsadzované pozície:

/// ONLINE ASSISTENT

/// SALE ASSISTENT – JUNIOR

/// SALE ASSISTENT – SENIOR

/// LEADER PROFESSIONAL

/// REGIONÁLNY RIADITEĽ